Testowanie aplikacji mobilnych – początki w świecie mobilnym

Cześć! Po wakacyjnej przerwie zawita do nas Piotr Wicherski. Z pewnością kojarzycie go z konferencji, warsztatów.

Piotr opowie o początkach w świecie mobilnym, czyli o tym jak wygląda praca testera w kontekście aplikacji mobilnych, charakterystyczne wyzwania, narzędzia i kilka ciekawostek.

biletAADaysTrojQADodatkowo na spotkaniu będzie można zdobyć bilet na pierwszy dzień konferencji Agile & Automation Days w  Krakowie. Obserwujcie nasz progil na facebooku/trojqa tam znajdziecie więcej szczegółów!

Zapisy ruszają niebawem.

Kilka słów o Piotrku:

Senior Software Test Engineerw Grupie Allegro. Certyfikowany tester oraz pasjonat urządzeń mobilnych. W branży mobilnej działa od 9 lat. Testował mobilne – moduły, urządzenia, aplikacje i systemy operacyjne. Zdobywał doświadczenie pracując z firmami takimi jak T-mobile, Samsung R&D, Allegro i Applause. Administruje grupą Testowanie Oprogramowania na Facebooku. Poza pracą zawodową czynnie wspiera organizacje i działania mające na celu propagowanie wiedzy i dobrych praktyk z obszaru jakości oprogramowania. Mentor, prelegent i organizator przy takich wydarzeniach jak TestWarez, TestingCup, Agile & Automation Days czy Automation Guild. Prowadzi też zajęcia z testowania aplikacji mobilnych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

https://testujemy.mobi
https://www.linkedin.com/in/pwicherski/