TestFlo w praktyce !

TestFlo w praktyce !

Cześć! 19 czerwca jak wiecie FIFA rulez i gra Polska! A tego przegapić nikt z nas nie może. Właśnie dlatego szukamy nowego terminu i być może nowej lokalizacji. Bądźcie z nami i obserwujcie fejsa – tam znajdziecie najświeższe info oraz link do zapisów.

Na najbliższej TrojQA wystąpi Michał Czyżykowski z temate: TestFlo w praktyce. To lubimy :):):)

Pracuje od kilku lat w Atenie Usługi Informatyczne i Finansowe i zajmuje się testowaniem usług Soap/REST i ich automatyzowaniem. Mieliśmy rozproszone przypadki testowe w różnych miejscach. Raporty również były porozrzucane i w różnej formie. Mamy testy automatyczne, które chcemy wpisać w nasz proces testowy. Potrzebowaliśmy jeszcze pokazać klientowi jak wygląda Nasza praca. Z tych powodów szukaliśmy rozwiązania, aby to scentralizować i poukładać. Chyba nam się udało 🙂 O tym chciałbym wam dziś opowiedzieć, ale może przede wszystkim  o narzędziu TestFLO.

Bio: Testowałem manualnie, automatycznie i wydajnościowo w ciągu mojej kariery w SII dla Ateny oraz w Atenie. Miałem jeszcze mały epizod pracy jako deweloper zaraz po studiach, ale testowanie bardziej przypadło mi do gustu :). W tej chwili jest testerem wiodącym w Atenie i zajmuje się pisaniem i utrzymaniem testów usług REST/SOAP. Piszę również automaty GUI w Selenium Web Driver. Prowadzę również szkolenia z narzędzia Soap UI NG wewnętrznie w firmie dla naszego oraz innych biur Ateny. Lubię i gram w planszówki i siatkówkę.

Zapisy: 34trojqa.evenea.pl